Střední cestovní kufr D&N 6464-16 petrolejový

Super lehký středně velký cestovní kufr z kvalitního nylonu od německé firmy D&N.

Parametry produktu

Barva: Petrol
Hmotnost v kg: 3,0
Rozměry v cm: 68x43x27
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 70
Typ kufru: Střední cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy
Naše cena:

2 145Kč (s DPH)
1 773Kč (bez DPH)


Objednací číslo:6464-16 Petrol
Dostupnost: ihned k odeslání

Středně velký cestovní kufr petrolejové barvy od renomované německé značky D&N, jenž si právě prohlížíte, váží pouze 3 kg a jeho 70 litrový objem je připraven, vám posloužit.

Tento typ kufru je vyroben za dvou omyvatelných druhů nylonu.Jedná se o vysoce jakostní 200D/500D Nylon. Kombinace těchto dvou podobných materiálů vypadá velice dobře. Nebojíme se ani označení "rafinované designové provedení"

Kufr je vybaven velice tichým a odolným pojízdným systémem a to čtyřmi o 360° otočnými kolečky z tvrzeného plastu. Mezi těmito kolečky je plastová ochrana proti prodření. Touto ochranou je kufr vybaven také v rozích a na spodní straně proti boční rukojeti.

Z boku a nahoře jsou textilní rukojeti pro přenášení. Na nich jsou úzké elegantní šedé proužky. Tyto drobné proužky zvedají design toho kufru. Kufr je vybaven výsuvným, hliníkovým, polohovacím táhlem. Dvoudílný zip se zapíná z boku do bezpečnostního TSA zámku, který snadno otevřou k tomu oprávněné instituce jako jsou celníci a policie. Tento zámek se v současnosti stává nezbytnou součástí každého zavazadla a je vyžadován většinou leteckých společností.

Uvnitř kufru, v hlavním prostoru, naleznete kompresní popruhy k uchycení vašich věcí. Víko kufru je opatřeno síťovanou kapsou na zip. V této kapse najdete také kompresní popruhy. Z venku tohoto víka jsou jedna vrchní menší a druhá spodní, větší kapsy .Obě jsou s uzavíráním na zip. Můžete je využít na ukládání drobností, aniž by jste kufr otvírali. Na zadní straně kufru je integrovaný adresní štítek. 

Rozepnutím zipu po obvodu zvýšíte kapacitu kufru přibližně o 10-15%. Prostě kufr plníte, najednou zjistíte, že tam toho máte tolik, že ho nemůžete zapnout, tak jednoduše zip povolíte a je to.  

 

• Velice lehký kufr z pevného nylonu
• 4 plastová kolečka, otočná o 360°
• Německá firma D&N.
• TSA zámek
• Expandér pro zvýšení kapacity
• Dvě venkovní kapsy se zipem

Objednací číslo: 6464-16 Petrol
Výrobce: D&N
Kategorie: Cestovní kufry
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: Petrol
Hmotnost v kg: 3,0
Rozměry v cm: 68x43x27
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 70
Typ kufru: Střední cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy

Související produkty