Batohy Stainberg

Stylový design, který vás dostane. Pánské i dámské batohy Stainberg jsou unikátní svým minimalistickým vzhledem precizním zpracovánímVysoce odolný materiál vyhoví potřebám i těch nejnáročnějších zákazníků. Batohy jsou vyrobeny z bavlny, jsou proto velmi lehké a hodí se jak na běžné denní nošení, tak na delší cesty, při kterých nižší váhu zavazadla také oceníte. Značka Stainberg nabízí batohy různých velikostí a barevných kombinací, od elegantně modré, po nápaditě žlutou. Záleží jen na vás, kterému dáte přednost.

Značky: 

Vše

Batohy Stainberg mají propracované vnitřní uspořádání, díky kterému budete mít ve svých věcech stále pořádek. Obsahují také speciální kapsu na notebook, vaše zařízení tak bude chráněno před nechtěnými nárazy či prudkými otřesy. Batoh se hodí do školy, do práce i na výlet. Nabízí dostatek prostoru pro potřebné dokumenty i další osobní věci a díky nastavitelným ramenním popruhům si můžete jeho velikost přizpůsobit podle vlastních potřeb. Přední stranu batohu doplňuje logo značky, které působí vkusně a elegantně.

 

Při výběru dodavatelů dbáme zejména na kvalitu a funkčnost použitých materiálů. Značka Stainberg následuje moderní trendy a díky kvalitnímu zpracování vydrží její výrobky dlouhá léta. Ať už sháníte batoh na notebook, městský batoh či batoh na cestování, se značkou Stainberg nešlápnete vedle. Praktické uspořádání kvalitní zpracování každého batohu zajistí komfortní nošení a dlouholetou životnost. Prohlédněte si také ostatní produkty této značky, například elegantní a designové pánské tašky.