Městské batohy

Pořiďte si stylový batoh na běžné nošení do města, práce nebo do školy. Výhodou městských batohů je především jejich funkčnost. Jsou pohodlné, nabízí dostatek prostoru pro vše potřebné a navíc slouží jako stylový módní doplněk. V naší nabídce máme batohy různých velikostí i barevných kombinací. Vybrat si můžete také z několika typů materiálu, od kožených, přes plátěné, až po ty z polyesteru. Vyberte si pánský či dámský městský batoh od ověřených značek:

-       Batohy Epic
-       Batohy Greenburry
-       Batohy Stainberg
-       Batohy Zwei

Značky: 

Vše

Při výběru doporučujeme zohlednit zejména účel, ke kterému budete batoh nejčastější využívat. Některé batohy v této kategorii jsou univerzální, jiné jsou určeny pro konkrétní činnost, například pro časté přenášení notebooku doporučujeme speciální batoh s vnitřní polstrovanou kapsou. Tyto batohy jsou velice odolné a díky zádové konstrukci je jejich nošení velmi pohodlné.

 

Městské batohy, které máme v nabídce, jsou typické nejen svou funkčností, ale také dlouholetou životností. Jsou vhodné pro studenty i profesionály, kteří potřebují mít ve svých věcech pořádek a praktické uspořádání batohu je pro ně prioritou. Vyberte si designový a vkusný batoh, který usnadní vaše cestování i běžné chození po městě.