Dětské kufry

Každý malý cestovatel potřebuje svůj vlastní kufr. Pořiďte svým dětem zavazadlo, do kterého si mohou sbalit své oblíbené hračky i oblečení. Dětský kufr na kolečkách oceníte při cestování na delší vzdálenost, díky snadné manipulaci zvládnou přesun zavazadla i ti nejmenší. Malý cestovní kufr se hodí na školu v přírodě, tábor i rodinnou dovolenou. Nabízíme vám dětské kufry ověřených značek se zárukou té nejvyšší kvality. Mezi výrobce těchto kufrů patří například značka American Tourister.

Značky: 

Vše

V nabídce máme dětské kufry různých velikostí vyrobených z kvalitního ABS plastu. Výhodou dětských kufrů je zapínání na zip, které je snadné a zvládnou ho i ti nejmenší. Nemusíte se tedy bát, že by si s ním dítě neporadilo. V případě potřeby můžete využít také kódový zámek, a zvýšit tak bezpečnost uložených věcí, zejména při letecké přepravě. Součástí je i výsuvné polohovatelné táhlo a rukojeť. Výhodou kufru na čtyřech kolečkách je jeho snadná manipulace, díky otočnému systému je možné s kufrem pohybovat o 360°.

 

Dětský kufr pro holky i pro kluky oceníte nejen vy, ale i vaše ratolesti. Usnadní vám rodinné cestování a děti budou mít radost z nového doplňku. V nabídce máme dětské kufry střední velikosti, ale i malé kufříky, které jsou vhodné také jako kabinové zavazadlo. Vyberte svým dětem kvalitní cestovní kufr na dovolenou, do letadla či na výlet.