Peněženky Lagen

Potrpíte si na kožené peněženky ruční výroby? Prohlédněte si naši nabídku pánských a dámských peněženek značky Lagen, které jsou vyráběny přímo v České republice. Pevný a kvalitní materiál je zárukou dlouholeté životnosti a unikátní design potěší každého módního nadšence. Moderní peněženky vás překvapí zejména svou prostorností, většina produktů totiž disponuje několika kapsami na kreditní karty i velké bankovky. Součástí jsou také přihrádky na doklady a mince, nemusíte se tedy bát, místa budete mít v peněžence dostatek.

Značky: 

Vše

Produkty české značky Lagen vynikají zejména propracovaností každého vyrobeného kusu. Unikátní ruční výroba umožní dokonalé zpracování a výrobní proces zajistí odolnost a vysokou kvalitu použité kůže. Ani při maximálním využití proto peněženky nevykazují výrazné známky opotřebení. Pořiďte si praktické pouzdro Lagen pro denní použití nebo jako módní doplněk a podtrhněte jím svůj styl.

 

U peněženek Lagen se můžete spolehnout na precizní zpracování a funkční provedeníPraktické uspořádání pouzder zajistí přehled ve vašich bankovkách, kartách a dokladech. Prohlédněte si naši nabídku peněženek značky Lagen a vyberte si provedení, které se vám líbí nejvíce. V sortimentu máme pánské i dámské peněženky s uspořádáním na výšku či na šířku, speciální pouzdra na karty, dokladovky, dolarky i číšnické kasírky. Zvolit si můžete také z několika tvarů a barevných variant.