Kabelky SOCHA

Německá značka Socha nabízí svým zákazníkům originálně zpracované dámské kabelky, které jsou ideálním doplňkem pro běžné nošení. Kvalitní zpracování každého kusu, přehledné vnitřní uspořádání jedinečný design. Kabelky této značky jsou vhodné do školy i do práce, většina z nich totiž nabízí dostatek prostoru pro uložení notebooku a dalších dokumentů. Prohlédněte si nabídku dámských kabelek Socha a vyberte si tu svou.

Značky: 

Vše

Široký výběr všech typů, velikostí i barevných kombinací. Ať už sháníte velkou kabelku, kam snadno uskladníte vše potřebné na celý den, nebo jen menší kabelku jako doplněk na společenskou událost, z naší nabídky si jistě vyberete. Kabelky přes rameno, do ruky, kabelky na notebook malá psaníčka. V sortimentu najdete designové kousky v černých i barevných odstínech. Kabelky jsou vybaveny přehlednými vnitřními kapsami, díky kterým budete mít neustále ve všem pořádek. Na přední straně jsou doplněny stříbrným logem, ozdobným přívěskem a sponou pro uchycení poutek. 

 

Kabelky Socha skvěle doplní každý outfit a podtrhnou vaši krásu. Elegantní vzhled a praktické uspořádání umožňuje jejich všestranné využití, nemusíte mít proto v šatníku několik druhů kabelek různých stylů a velikostí. Stačí jedna či dvě kvalitní kabelky, které se hodí na každodenní nošení i významnou událost. A právě takové německá značka Socha nabízí. Vyberte si z široké nabídky originální kousek do vašeho šatníku.