Cestovní kufry Epic

Zajímavé barevné provedení, pestrý výběr, kvalitní materiál a stoprocentní spolehlivost. Taková jsou cestovní zavazadla švédské značky Epic. Vyberte si z naší široké nabídky mnoha rozměrů, typů a materiálů cestovních kufrů. Epic sleduje potřeby svých zákazníků a pravidelně své výrobky přizpůsobuje jejich požadavkům. Kufry jsou vyrobeny z vysoce kvalitního a odolného polyesteru, polykarbonátu, polypropylenu, ABS či nylonu. Ať už si vyberete jakékoliv provedení, materiál je vždy snadno udržovatelný, zůstane proto jako nový i několik let. V nabídce máme jak dámské, tak pánské varianty

Značky: 

Vše

Značka Epic je oblíbena designovým zpracováním svých produktů, z jejichž široké nabídky si jistě vyberete. Kufry jsou vybaveny kvalitní rukojetí či polohovatelným táhlem a díky propracovanému mechanismu zajišťují snadnou manipulaci. Většina kufrů obsahuje integrovaný bezpečnostní TSA zámek, který je dnes u leteckých společností obvykle vyžadován jako nutná součást zavazadla. Samozřejmostí výbavy každého kufru je přehledné vnitřní uspořádání i pružné expandéry k uchycení obsahu. Díky svému technologickému know-how nabízí výrobce Epic precizně zpracované kufry, které vám usnadní každé cestování.

 

Prohlédněte si naši nabídku zavazadel značky Epic a vyberte si kufr na vaši služební cestu či rodinnou dovolenou. Na veškeré výrobky máte záruku 5 let, a to i v případě, že vám kufr poškodí přepravce. Spolehněte se na kvalitu a precizní provedení kufrů Epic a užijte si vaše cestování naplno.