O nás

PROSCH BAGS

 

Naše firma vznikla v roce 2009, vytvořením obchodního sdružení dvou samostatně činných obchodníků.

Historie však sahá až do roku 1996. Od té doby nám prošlo rukama opravdu velké množství zboží. Z počátku to bylo pár kabelek a peněženek. Jak šel čas, tak jsme rozšiřovali náš sortiment, až do současné podoby. Přátelé ze studentských let Ladislav PROcházka a Radek SCHmied, založili jako dva jednalelé firmu PROSCH  s.r.o. a otevřeli v roce 2010 dvě prodejny PROSCH BAGS v obchodních centrech. 

Provozování prodejen s koženou galanterií jsme se zabývali již v letech 2000-2010. Postupně jak stoupal zájem zákazníků o velká obchodní centra, jsme se rozhodli menší obchody uzavřít a nadále nechat otevřené pouze prodejny v těchto centrech, to se psal rok 2010.

Jednu naší prodejnu najdete v Plzni, v nákupním centru Borská pole a druhou v Karlových Varech, v nákupním centru Varyáda.

Tak jak se postupně mění nákupní zvyklosti zákazníků a již několik let stoupá oblíbenost nákupu zboží v e-shopech, jsme rádi, že vám i naše firma může nabídnout prostřednictvím našeho e-shopu zboží přímo do domu...

Filozofií naší firmy, je nakupovat zboží pokud možno přímo od výrobců a tím pro Vás získávat co nejvýhodnější prodejní ceny.

Veškeré zboží které si u nás můžete objednat, máme skladem.
Dvacet let provozujeme kamenné prodejny. Víme, že je pro vás nejdůležitější koupit zboží s prokazatelným původem, kvalitní za dobrou cenu, s výtečným záručním servisem a bohatým výběrem.
Dáváme si záležet na výběru dodavatelů, snažíme se se zákazníky dobře komunikovat a vybíráme pro vás zboží s dobrým poměrem cena/kvalita.


Jsme distributorem německé značky Green Burry pro ČR a SR.