Batohy z polyesteru

Nízká váha je pro vás prioritou? Pak si jistě vyberete z naší nabídky polyesterových batohů, které jsou velmi lehké a hodí se jak na běžné denní nošení, tak na delší cestování. V sortimentu najdete pánské i dámské varianty. Batohy z polyesteru jsou oblíbené nejen díky své nízké váze, ale také dostupné ceně. Pokud tedy sháníte kvalitu za rozumnou cenu, z této kategorie si jistě vyberete. Na polyesterové batohy se zaměřují zejména značky Epic a Everki, které nabízí široký výběr batohů všech tvarů, velikostí i barevných kombinací.

Značky: 

Vše

Pokud pro své věci potřebujete dostatek prostoru, batoh z polyesteru je pro vás ideální volbou. V našem sortimentu si můžete vybrat batoh do města, studentský batoh speciální batoh na notebook. Ten obsahuje vyztuženou kapsu, která ochrání elektronické zařízení před případnými otřesy či nárazy. Výhodou je tedy nejen bezpečnost vašich osobních věcí, ale také přehledné uspořádání obsahu. Ve svých věcech proto budete mít stále pořádek a navíc se můžete spolehnout na jejich stoprocentní ochranu.

 

TIP: Pokud potřebujete svůj polyesterový batoh zbavit nečistot, mistři v oboru z firmy Bagmaster, kteří se specializují právě na polyesterové batohy, radí použít jemný čistící prostředek a otřít látku vlhkým hadříkem, nejlépe z mikrovlákna. Vyvarovat byste se naopak měli praní v pračce a sušení v bubnové sušičce. Důvodem těchto opatření je speciální tvarování a polstrování zádových systémů.