Plátěné batohy

Plátěné batohy jsou oblíbeným doplňkem především díky své nízké váze. Hodí se na běžné denní pochůzky, do školy i do práce. Jsou výrazně lehčí, než batohy kožené či batohy z polyesteru, jejich nošení je proto velmi pohodlné a komfortní. Máte rádi neotřelý design originální barevné kombinace? Pak je tu další důvod, proč si plátěné batohy oblíbíte. V nabídce máme pánské i dámské varianty různých typů a barevných kombinací, od námořnicky modré, po sytě žlutou. Naším předním dodavatelem plátěných batohů je značka Stainberg, která nabízí stylové batohy v několika velikostech.

Značky: 

Vše

Výhodu plátěných batohů je také jejich univerzální použití, využít je proto můžete téměř na všechny aktivity. Jsou ideálním společníkem na výlet do přírody, sport či dovolenou. Hodí se ale také jako originální módní doplněk do města nebo na cestování. Pokud potřebujete plátěný batoh zbavit nečistot, máme pro vás malý tip. Místo pračky použijte kvalitní čistící prostředek a otřete látku vlhkým hadříkem, nejlépe z mikrovlákna. Batoh tak neztratí svou zářivou barvu a bude vypadat stále jako nový.

 

Ať už sháníte batoh do města, do práce či do školy, plátěný batoh je ideálním řešením. Díky praktickému zpracování budete mít ve svých věcech stále pořádek a jeho nízká váha vám umožní mít vše potřebné stále při sobě. Prohlédněte si naši nabídku plátěných batohů a vyberte si váš nový doplněk na cesty.