Velké cestovní kufry

Plánujete delší cestu nebo se chystáte na dovolenou s celou rodinou? Pak se bez velkého cestovního kufru neobejdete. Prohlédněte si naši nabídku, vyberte si kufr podle vašich požadavků a usnadněte si své cestování. V sortimentu najdete rozměrné kufry všech typů, barev i materiálů od ověřených značek. Mezi ně patří například:

-       Kufry CarryOn
-       Kufry D&N
-       Kufry Epic 

Značky: 

Vše

Při výběru zavazadla doporučujeme zohlednit několik faktorů. Účel cesty, délku pobytu či dopravní prostředek, který na své cestě využíváte. To vše může významně ovlivnit vaši spokojenost s výběrem zavazadla. Pokud plánujete využívat leteckou přepravu, doporučujeme vybírat z kategorie skořepinových kufrů, které jsou bytelnější a díky své odolnosti vaše věci ochrání nejlépe. Naopak pokud cestujete automobilovou či autobusovou dopravou, oceníte spíše nižší hmotnost textilních cestovních kufrů. V neposlední řadě doporučujeme zohlednit počet koleček, který má významný vliv na výslednou manipulaci se zavazadlem. Kufr se čtyřmi kolečky je plně otáčivý manipulace s ním je obvykle snazší.

 

Z našeho sortimentu si vyberou vyznavači klasického vzhledu a neutrálních barev i příznivci originálního a neotřelého designu. V nabídce máme plastové, textilní, nylonové či polykarbonátové cestovní kufry. Ať už zvolíte jakýkoliv materiál, vždy se můžete spolehnout na kvalitu a dlouholetou životnost svého zavazadla.