Kožené peněženky

Hledáte peněženku, která vám vydrží roky? Výrobky z pravé prémiové kůže jsou pro vás ideálním řešením. Kvalitní, skladné, a přesto funkční peněženky vám usnadní manipulaci s důležitými doklady a navíc působí stylově. Nabízíme vám široký výběr dámských i pánských kožených peněženek. Vyberte si z naší nabídky různých barev, stylů a tvarů peněženku, která je ušita vašemu vkusu na míru. V našem sortimentu najdete luxusní peněženky ověřených značek:

-      Peněženky Brasil
-      Peněženky Greenburry
-      Peněženky Lagen
-      Peněženky Secrid

Značky: 

Vše

Jednoduchost a styl kožených peněženek ocení nejen příznivci minimalistického designu. Praktické rozměry vám umožní nosit peněženku stále při sobě, přesto však budete mít dostatek prostoru pro vaše bankovky, karty i ostatní doklady. Kůže je přírodní materiál se specifickými vlastnostmi, díky kterému vám kožené produkty vydrží opravdu dlouho. Precizní provedení každého kusu je zárukou kvality a dlouholeté životnosti. Peněženky jsou pevné, odolné a vhodné pro každodenní používání

 

Prohlédněte si naši nabídku moderních peněženek pro dámy i pro pány. Najdete zde černé, hnědé, zelené či modré varianty. Pokud je vaší prioritou dostatek prostoru a větší rozměry, budou pro vás vhodné peněženky na šířku, příznivci kompaktnějších pouzder pak ocení peněženky na výšku. Ať už sháníte peněženku na doklady, karty, číšnickou kasírku či dolarku, u nás si jistě vyberete.