Pánské peněženky

Pánské peněženky ověřených značek v sobě kloubí eleganci, styl a moderní design. Vyberte si z bohaté nabídky peněženku vyrobenou z kvalitních materiálů, různých barev a typů. V našem sortimentu najdete kožené pánské peněženky, dolarky, peněženky určené na karty, číšnické kasírky, pánské peněženky na zip, luxusní i značkové pánské peněženky.

Značky: 

Vše

Ideální rozměry zaručují praktičnost, díky které můžete peněženku kdykoliv schovat do kapsy u saka, kabátu či kalhot. Tato skladnost však není na úkor dostatečného prostoru, který v peněženkách najdete. Ať už jsou vaše preference jakékoliv, v naší nabídce si jistě vyberete tu pravou peněženku přímo pro vás. Dáváte přednost peněženkám na výšku, nebo jste naopak zastáncem širokých typů? Líbí se vám peněženky běžných materiálů, nebo si potrpíte na ty kožené? Necháme to na vás, v nabídce jich máme dostatek.

Kvalitní a stylová peněženka je dnes oblíbeným módním doplňkem každého muže. Naše nabídka zahrnuje pánské peněženky ověřených značek, které se hodí pro každou příležitost. Ceny pánských peněženek se odvíjí od značky daného modelu a použitých materiálů. Zvolit si tedy můžete levnější typy, ale i oblíbené modely za vyšší cenu. Vyberte si pánskou peněženku podle vašich představ nebo se inspirujte a pořiďte některý kousek jako dárek pro svou drahou polovičku.