Cestovní tašky

Cestovní tašky jsou ideální volbou, pokud se chystáte na cesty s častými přesuny. V naší nabídce najdete cestovní tašky různých typů, materiálů a barev. Kromě cestovních variant najdete v této kategorii také sportovní tašky, tašky na kempování či jiné volnočasové aktivity. Vyberte si z naší široké nabídky produktů ověřených značek:

-      Cestovní tašky D&N
-      Cestovní tašky Epic
-      Cestovní tašky Greenburry
-      Cestovní tašky Stainberg

Značky: 

Vše

Při koupi nové cestovní tašky doporučujeme zohlednit, pro jaký typ cestování ji budete nejčastěji využívat. Zavazadla z textilních materiálů jsou výrazně lehčí, proto je oceníte zejména při aktivní dovolené. Naopak pokud se chystáte na relaxační dovolenou a své zavazadlo využijete pouze při příjezdu a odjezdu z dané destinace, doporučujeme koupi skořepinového či textilního kufru. Výhodou cestovních tašek je také jejich tvárnost, díky které můžete objem zavazadla přizpůsobit konkrétním potřebám. Oblíbenou alternativou jsou cestovní tašky na kolečkách, které kombinují výhody kufru a klasické cestovní tašky.

 

V našem sortimentu máme velké i malé cestovní tašky, které jsou vyrobeny z bavlny, polyesteru či pravé kůže. Kvalitní materiál zaručuje dlouhodobou životnost, ať už se rozhodnete jakkoliv. Vybrat si můžete také z mnoha barevných kombinací a stylů provedení, od elegantních a minimalistických typů, až po sportovní a praktické.