Kabelky Greenburry

Kabelky Greenburry vynikají svým originálním zpracováním ve stylu vintage, kterým se liší od většiny modelů ostatních značek. Pravá hovězí kůže zaručuje vysokou odolnost, kvalitu a především dlouholetou životnost. Díky použitému materiálu neztrácí kabelky svůj tvar a vypadají jako nové i za několik let. Pokud dáváte přednost ruční výrobě a udržitelným materiálům, z nabídky kabelek značky Greenburry si jistě vyberete.

Značky: 

Vše

Značka Greenburry nabízí svým zákazníkům kabelky různých stylů a velikostí. V sortimentu najdete velké kabelky, do kterých pohodlně uskladníte svůj notebook či potřebné dokumenty, a stále vám zbyde dostatek prostoru pro uložení dalších cenností. Hodí se proto nejen na běžné denní nošení, ale i kratší cestování. Vybrat si můžete také z kategorie malých kabelek, které jsou ideálním módním doplňkem na jakoukoliv příležitost. Ať už se rozhodnete pro kabelku přes rameno, do ruky či velkou kabelku s dostatečným úložným prostorem, svůj nový kousek šatníku si jistě oblíbíte. V nabídce této značky najdete kabelky v hnědých, černých, červených i modrých barevných kombinacích. 

Sportovně elegantní vzhled činí z těchto kabelek unikátní doplněk, který se hodí do města i na pracovní setkání. Kabelky jsou vyrobeny z broušené kůže vysoké kvality, materiál je tedy velmi pevný a nošení pohodlné. Jejich praktičnost oceníte při každodenním používání a neotřelý design si jednoduše zamilujete. Vyberte si z naší široké nabídky kabelek Greenburry nebo si prohlédněte ostatní produkty této značky, například peněženkybatohy či pánské tašky.