Sady kufrů

Plánujete vycestovat na delší dobu nebo se chystáte na rodinnou dovolenou? Pořiďte si sadu tří kufrů a hoďte starosti s nedostatkem místa za hlavu. V naší nabídce si můžete vybrat z kufrů různých typů, materiálů i barev. Sady kufrů, které máme v nabídce, jsou zárukou té nejvyšší kvality. Proto zde najdete zavazadla od ověřených výrobců, mezi které patří například značka Epic.

Značky: 

Vše

Kufry lze kombinovat podle potřeby. Na delší cestování jistě uvítáte možnost sbalit si s sebou vše potřebné, aniž byste museli řešit nedostatek prostoru. V případě cest na kratší dobu si pak můžete zvolit pouze některé kufry z této sady, a vybrat si tak tu správnou velikost, která pro vás bude nejlepší. Trojsady kufrů jsou ideálním řešením také pro rodinnou dovolenou. V této kategorii najdete skořepinové i textilní kufry na kolečkách, které vám usnadní každé cestování.

 

Cestovní sada obvykle obsahuje tři rozměry kufrů – velký, střední a malý (S, M, L). Kufry v jedné sadě mají stejný design, což oceníte právě při rodinném cestování. V našem sortimentu najdete zavazadla vyrobená z kvalitních a odolných materiálů, nejčastěji se jedná o polyester, polykarbonát či ABS. Na své si přijdou zastánci elegantních a neutrálních barev, ale i příznivci pestrobarevných a originálních kombinací. Prohlédněte si naši nabídku stylových kufrů a připravte se na vaši vysněnou dovolenou.