Peněženky Greenburry

Hlavní specializací našeho e-shopu jsou produkty značky Greenburry. Peněženky tohoto výrobce vynikají nejen svou kvalitou, ale také luxusním a elegantním vzhledem. Výrobce používá vysoce kvalitní a odolnou přírodní kůži, zároveň však dbá na ekologická pravidla společnosti. Při výrobě peněženek klade důraz na jedinečnost každého kusu a bere v potaz aktuální módní trendy. Špičková kvalita a originální design jsou proto hlavní vlastnosti, které u produktů této značky můžete očekávat.

Značky: 

Vše

Produkty německé značky Greenburry jsou funkční, spolehlivé a i po několikaletém používání vypadají jako nové. Poskytují dostatek místa na bankovky, doklady, karty i vizitky.  Na své si přijdou zastánci jednoduchého minimalistického vzhledu i retro designu, výběr je opravdu široký.

 

V našem sortimentu najdete různé velikosti, barevná provedení i styly peněženek Greenburry. Důraz na detail a praktické uspořádání těchto peněženek vám zajistí, že ve svých dokladech budete mít vždy pořádek. Peněženky se hodí nejen na speciální příležitosti, ale i na každodenní běžné používání. Značka Greenbury nabízí klasické peněženky na výšku, na šířku, speciální peněženky na karty, dolarky, dokladovky i číšnické kasírky. Z naší široké nabídky si jistě vyberete. Prohlédnout si můžete také ostatní produkty této značky, například pánské tašky, kabelky, či batohy.