Atašé kufry

Kufry atašé jsou oblíbené zejména manažery, kteří hledají elegantní a vkusné cestovní zavazadlo. Tento typ kufrů oceníte nejen na své služební cestě, ale i při každodenním použití na běžných pochůzkách či při setkání se svými obchodními partnery. Pokud cestujete na delší vzdálenost, můžete kufřík využít také jako doplněk k větším cestovním kufrům. V naší nabídce máme kufříky ověřené značky D&N, které jsou zárukou té nejvyšší kvalityPánské kufry atašé jsou symbolem elegance, oblíbenou barvou je proto zejména jejich černá varianta, v nabídce máme ale i jiné barevné kombinace.

Značky: 

Vše

Výhodou kufrů tohoto typu je jejich praktičnost, nabízí totiž dostatek prostoru pro potřebné dokumenty, které perfektně vyhovují formátu A4. Uvnitř naleznete propracované členění horního víka, vše důležité tak můžete mít stále přehledně uspořádané. Kufříky jsou opatřeny speciálními klipy na kód, díky kterým se nemusíte bát o bezpečnost svých osobních věcí, ať už budete kdekoliv. Moderní a luxusní vzhled kufrů doplňuje kožené držátko na vrchní části. Mějte vše důležité stále při sobě a vyberte si z naší nabídky kufrů atašé ten váš.

 

Toto stylové příruční zavazadlo může sloužit nejen jako praktické řešení pro uložení osobních dokumentů, ale také jako elegantní módní doplněk. Vyberte si z naší nabídky kufrů typu atašé novou výbavu pro vaše pracovní schůzky a důležitá jednání.