Batohy

Pořiďte si kvalitní batoh, se kterým budete mít vše potřebné vždycky při ruce. V nabídce najdete široký výběr pánských i dámských variant různých velikostí a barev. Najdete zde batohy z polyesteru, kůže či plátěné batohy. Ať už se chystáte na dobrodružnou cestu do přírody nebo máte v plánu jen každodenní pochůzky po městě, u nás si váš nový batoh jistě vyberete. Uvědomujeme si, že kvalita za rozumnou cenu je pro vás na prvním místě. Náš sortiment proto obsahuje batohy ověřených značek:

 

Značky: 

Vše

Neberte bolest zad při nošení batohu jako samozřejmost. Správný výběr velikosti a tvaru vám tyto potíže může ušetřit. Pečlivě navržená konstrukce kvalitní materiál zajistí pohodlné nošení, při kterém nebudete trpět vy ani vaše záda. Originální designové kousky i klasika, která neomrzí. V našem sortimentu najdete velké batohy na delší cesty, funkční a elegantní do města, ale i vkusné batohy na každodenní nošení. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si batoh pro jakoukoliv příležitost.

Pokud se celý den pohybujete po městě, chcete se cítit pohodlně a potřebujete mít vše důležité stále při sobě, pak si prohlédněte naši nabídku městských batohů. Jejich praktické uspořádání oceníte při běžných denních pochůzkách i cestách na delší vzdálenost. V nabídce máme také batohy na notebook, které v sobě mají vnitřní kapsu pro bezpečné uložení vašeho zařízení. Vyberte si elegantní a vkusný batoh, který usnadní vaše cestování. Náš sortiment zahrnuje batohy různých typů, tvarů a materiálů. Výběr je jen na vás.