Značky

D&N

Německá firma DN ledervaren byla založena roku 1996. Sídlo firmy je Hachenburgu.

Z počátku historie firmy se výroba zaměřovala na kožené výrobky, aktovky, spisovky, atache kufry a tašky pro byznys sektor. V pozdějších letech začala firma pracovat na vývoji a výrobě cestovních kufrů a zavazadel. Všechny její výrobky jsou opatřeny ISO certifikacemi. V roce 2007 se firma v rámci svého rozvoje a z důvodů lepší optimalizace logistických procesů přestěhovala do nového, moderního skladu, kde sídlí dodnes.

Motem této firmy je poskytnout kvalitní a cenově dostupná cestovní zavazadla.

S touto firmou spolupracujeme již cca 10 let a pravidelně udržujeme kontakt přímo s jejími majiteli. Zákazníci našich kamenných prodejen vždy byli, jsou a budou s výrobky této značky maximálně spokojeni. 


EPIC

Za originálními produkty této švédské značky stojí vysoce kreativní tým 15 lidí, kteří spolu pracují od roku 2001. Společnost SCANDINAVIAN  INOVATION  AB vznikla v roce 2013 odtrhnutím od mateřské firmy LIBRO GROUP ze švédského Göteborgu.

Důsledným sledováním potřeb zákazníků, využíváním technologického know-how, spojením umělecké vášně s vysokou profesionalitou, vznikají všechny výrobky této dynamicky se rozvíjející švédské firmy s centrálou ve městě Hoväs.

Showroomy EPIC můžete najít po celé Evropě, dále v USA, Kanadě i Honghongu.

 Na našich kamenných prodejnách nabízíme s velkým úspěchem cestovní kufry, tašky a batohy této firmy již cca 5 let. Zajímavé barevné provedení, pestrý výběr tvarů a materiálů a samozřejmě vysoká kvalita. To vše je EPIC.


BAGMASTER

Tradiční český výrobce školních batohů. Tato renomovaná značka zásobuje od roku 2002 český trh důmyslně řešenými školními aktovkami a batohy. Hlavní pobočka firmy je v Plzni, kde také sídlí tým kreativců a logistiků. Zde pro vás zkušení designéři vytváří zajímavé modely a atraktivní barevné kombinace, kterými se výrobky Bagmaster vyznačují.

Batohy Bagmaster jsou prostorné a praktické. Jsou vybyveny ergonomicky tvarovanými zády a anatomicky tvarovanými a polstrovanými ramenními popruhy.

Na trh s potřebami pro školáky a studenty firma dodává také pouzdra a penály, láhve na pití, pytlíky na přezuvky a svačinové boxy.

Tým našich obchodních asistentek doporučuje s velkým úspěchem batohy Bagmaster již téměř od založení firmy samotné.


EVERKI

Americká značka EVERKI vyrábí vysoce kvalitní a stylové batohy a tašky. Pokud se chcete vypravit do jejich sídla, tak se připravte na dalekou cestu na východní pobřeží USA, jižně od Los Angeles. Tam naleznete město Irvine a jste u cíle.

Firma vyrábí batohy a tašky pro každodenní použití. Vyznačují se vysokou funkčností, všestranným použitím. Všechny výrobky se pohodlně nosí, mají ergonomicky tvarovaná záda a polstrované popruhy.

U všech je dbáno při výrobě na luxusní zpracování jak vnější, tak vnitřní.

Skvěle vám poslouží pro uložení laptopu či tabletu i s příslušenstvím nebo při vašich volnočasových aktivitách.

Veškerá vaše elektronika je v batozích a taškách EVERKI v naprostém bezpečí.


SECRID

Za výrobou peněženek SECRID stojí dvojice holandských designérů Rene van Geer a Marianne van Sasse van Ijsselt. Ti spolupracují od roku 1990. Z počátku spolupracovali na různých typech produktů se spoustou evropských firem z oblasti finančnictví, telekomunikací a bankovnictví. Vyvýjeli produkty, které s tímto odvětvím souvisí.


Jejich sen uskutečnění vlastních vizí a nápadů se začal plnit v roce 1997. Uvedli spolu na trh výrobek BODYCARD. Tento produkt byl vyústěním snahy nabídnout zákazníkům co nejzajímavější a originální výrobek na čím dál tím větší počet karet, které nosí u sebe. V roce 2009 uvádí na trh první výrobek pod značkou SECRID CARDPROTECTOR. S tímto výrobkem vyhrávají řadu cen, z nichž nejznámější je cena RED DOT DESIGN.


Jak sami předstvitelé firmy uvádějí, prvních 13000 peněženek vznikalo u nich doma téměř na koleně.


Dnes se výrobky SECRID prodávají téměř ve 38 zemích světa a všechny jsou vyráběny v Holandsku z kůží z Evropy.