Cestovní kufry D&N

Cestovní zavazadla německého výrobce D&N Lederwaren jsou zárukou vašeho spokojeného cestování. Potřebujete pro své cesty malé příruční zavazadlo nebo spíše rozměrný kufr, který pojme celý váš šatník? Pevné, odolné a kvalitní kufry vám zajistí pohodlnou cestu, ať už se vydáte kamkoliv. Široká nabídka produktů značky D&N vám nabízí mnoho typů, velikostí i barevných variant cestovních kufrů. Zavazadla jsou vyrobena z vysoce odolného polyesteru, polykarbonátu, ABS či nylonu. V nabídce máme jak dámské, tak pánské varianty. Vyberte si ten váš.

 

Značky: 

Vše

Většina kufrů D&N je vybavena integrovaným bezpečnostním TSA zámkem, který je dnes u leteckých společností obvykle vyžadován jako nutná součást zavazadla. Kufry mají rukojeť pro snadné přenášení či polohovací táhlo. Uvnitř naleznete kompresní popruhy k uchycení vašich věcí, síťové kapsy na vrchní části zavazadla či menší kapsy pro uložení drobností. Ať už dáváte přednost skořepinovým či textilním kufrům, z našeho sortimentu si jistě vyberete. V nabídce máme kufry s dvojkolečkovým i čtyřkolečkovým pojízdným systémem.

 

Výrobce myslí nejen na precizní provedení svých produktů, ale také na jejich originální a nadčasový design. Elegantní kufry D&N nabízíme v neutrálních barvách i pestrobarevných kombinacích. Výběr je jen na vás. Vsaďte na spolehlivost a prohlédněte si naši nabídku zavazadel značky D&N.