Skořepinové kufry

Snadná manipulacespolehlivost vysoká odolnost. To jsou hlavní výhody skořepinových kufrů, díky kterým si cestování užijete naplno. Zavazadla jsou vyrobena z pevných materiálů, nejčastěji tvrzeného polykarbonátu, pevného ABS plastu a polypropylenu. O bezpečnost svých věcí se proto nemusíte bát, jejich precizní zpracování je zárukou té nejvyšší kvality. Vyberte si z našeho sortimentu kufrů ze skořepiny od ověřených značek:

-       Kufry American Tourister
-       Kufry CarryOn
-       Kufry D&N
-       Kufry Epic

Značky: 

Vše

Cestovní kufry ze skořepiny váží o něco více, než kufry z jiných materiálů, jsou však jednoznačně nejbezpečnější variantou pro přepravu vašich věcí. Navíc v naší nabídce najdete několik odlehčených variant, které vám přepravu usnadní. Díky použitému materiálu má kufr také snadno omyvatelný povrch a vypadá proto jako nový i několik let. V nabídce máme několik velikostí cestovních kufrů:

-       Malé cestovní kufry
-       Střední cestovní kufry
-       Velké cestovní kufry
-       Kufry na 4 kolečkách

 

Pokud cestujete letadlem, vlastnosti skořepinového kufru jistě oceníte. Poskytne vám totiž vysokou odolnost proti jakémukoliv poškození a není tak nutné balit ho do fólie, jako je u běžných textilních kufrů často potřeba. Stále oblíbenější jsou varianty kufrů na 4 kolečkách, které jsou lehce pojízdné a snadno je tak přemístíte i bez větší námahy. Prohlédněte si naši nabídku kvalitních cestovních kufrů a vyberte si ten váš.