Malé kabinové cestovní kufry

Máte v plánu cestu letadlem a sháníte malé příruční zavazadlo, které můžete mít stále při sobě? Nenechávejte svůj výběr na poslední chvíli a užijte si příjemné cesty bez starostí. Vyberte si z naší široké nabídky kabinových zavazadel malých cestovních kufrů. Máme pro vás k dispozici kabinové kufry různých rozměrů, materiálů i barevných kombinací. Spolupracujeme pouze s ověřenými značkami, proto v našem sortimentu najdete například:

-       Kufry American Tourister
-       Kufry CarryOn
-       Kufry D&N
-       Kufry Epic

Vyberte si kabinový kufr přímo pro Vás podle toho s kým letíte.

 

Značky: 

Vše

Než se rozhodnete pro koupi kabinového zavazadla, doporučujeme zjistit předepsané povolené parametry leteckých společností, které nejčastěji využíváte. Usnadníte si tak odbavovací proces na letišti a vyhnete se případným komplikacím. Dále se vyplatí zohlednit účel, ke kterému budete svůj kufr využívat. Pokud chcete v zavazadle uchovávat cennosti, kabinové kufry ze skořepiny vám poskytnou maximální bezpečí. Naopak pokud upřednostňujete nižší váhu a snadnou manipulaci, bude pro vás nejlepším řešením textilní kabinový kufr. V nabídce máme dva typy kolečkových příručních kufrů. Systém se dvěma kolečky je výhodný pro svou snadnou manipulaci a překonávání překážek, kufry na čtyřech kolečkách navíc umožňují otáčivost kufru o 360°. 

 

V našem sortimentu najdete dámské i pánské varianty malých kufrů. Na své si přijdou zastánci klasického designu, ale i vyznavači pestrých barevných kombinací. Všechna zavazadla jsou z vysoce kvalitního materiálu. Ať už si vyberete kufr vyrobený z ABS, polyesteru, polykarbonátu, polypropylenu či nylonu, vždy se jedná o kvalitní materiál s dlouhodobou životností.