Kožené batohy

Hledáte moderní batoh, který vydrží opravdu dlouho? Pak jsou pro vás kožené batohy tou správnou volbou. Výrobky z kůže zaručují nejvyšší kvalitu, která uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. V nabídce máme pánské i dámské kožené batohy různých typů, velikostí a barevných kombinací. Elegantní vzhled, originální zpracování a praktické uspořádání. Kožený batoh je ideální na běžné denní nošení, do práce i do školy, hodí se ale také jako módní doplněk či zavazadlo na delší cestování.

Značky: 

Vše

Při výběru batohů z kůže doporučujeme dbát především na kvalitu materiálu. Naším předním dodavatelem kožených batohů je německá značka Greenburry, která na výrobu svých produktů používá 100% přírodní hovězí kůži. Díky jejím vlastnostem, jako je pevnost a odolnost, se můžete spolehnout na bezpečnost vašich věcí dlouholetou životnost batohu. Nemusíte se však bát, že by se tyto vlastnosti odrazily na jeho váze. Batoh si stále zachovává svou nízkou hmotnost umožňující komfortní nošení, při kterém vás nebolí záda.

 

Kožené batohy, které máme v nabídce, jsou typické nejen svou dlouholetou životností, ale i funkčním uspořádáním. Jsou praktické, bezpečné a nabízí dostatek prostoru pro vše potřebné. Ať už sháníte batoh do města, každodenní pochůzky nebo se chystáte na dobrodružnou cestu, kožený batoh vás nezklame. Vyberte si z naší nabídky batohů Greenburry nebo si prohlédněte další výrobky této značky, například elegantní pánské tašky, praktické peněženky či dámské kabelky.