Cestovní zavazadla

Hledáte kvalitní cestovní kufr, na který se můžete spolehnout? V naší nabídce najdete široký výběr zavazadel od malých kufrů na kolečkách, až po velké cestovní kufry. Jejich moderní, stylové a zároveň funkční provedení si oblíbíte už při první cestě. Spolupracujeme s výrobci ověřených značek, které patří k těm nejlepším ve svém oboru – D&N, Epic, CarryOn či Greenburry. Vyberte si z naší nabídky stylových cestovních zavazadel různých velikostí, typů a barevných kombinací: 

Značky: 

Vše

Pokud jste zastánci bezpečného cestování a potrpíte si na spolehlivé kufry z odolných materiálů, prohlédněte si kategorii kufrů ze skořepiny. V případě, že upřednostňujete dostupnější varianty zavazadel s nižší váhou, doporučujeme sekci textilních kufrů. Pro milovníky klasiky máme v nabídce prostorné cestovní tašky, které jsou vhodné zejména pro přepravu autem či autobusem. Cestujete s celou rodinou nebo se potřebujete sbalit na delší dobu? Pak jsou pro vás ideálním řešením sady kufrů, ve kterých najdete zavazadla všech velikostí (S, M, L). 

 

Při cestování oceníte cestovní zavazadlo, se kterým se příliš nenadřete, které bude odolné vůči poškození a zároveň se postará o bezpečnost vašich věcí. Do naší nabídky proto zařazujeme praktická cestovní zavazadla z kvalitních materiálů, se snadnou manipulací a řadou odlehčených variant. Vyberte si kufr, který usnadní vaše cestování a i za několik let bude stále vypadat jako nový.