Peněženky

Vyberte si z naší široké nabídky funkčních a elegantních peněženek, které budete chtít nosit vždycky při sobě. Uvědomujeme si, že peněženka dnes slouží nejen jako praktický, ale také stylový doplněk. V naší nabídce proto najdete zejména moderní kousky, které jdou ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Důraz klademe nejen na samotný vzhled, ale také na kvalitu. Kožené peněženky jsou vyrobeny z té nejkvalitnější prémiové kůže, která je zárukou jejich dlouhodobé životnosti.

Značky: 

Vše

Najít peněženku, která se nezničí po prvních měsících používání, dnes může být těžké. Proto vám na našem e-shopu nabízíme pouze ty, jejichž zpracování je kvalitní, a peněženka tak vydrží i několik let. Ať už jste zastáncem moderního či elegantního stylu, u nás si jistě vyberete.

 

Jsme výhradním prodejcem několika produktů z naší nabídky, proto mnohé peněženky najdete pouze na našem e-shopu. V případě zájmu o velkoobchodní odběr nás prosím kontaktujte na e-mail, případně skrze kontaktní formulář uvedený na našem webu. Vybrat si můžete z mnoha typů, materiálů, barev a stylů. Oblíbené jsou například peněženky značky Secrid, které zaujmou svým originálním a minimalistickým stylem. Patentovaný mechanismus této značky vám umožní snadný přístup ke kartám, a díky hliníkové konstrukci vás ochrání před nechtěným bezdrátovým přístupem. Dále vám nabízíme peněženky ověřených značek:

Je na vás, které dáte přednost. Naše peněženky v sobě skrývají unikátní design, praktičnost a stoprocentní kvalitu. A jelikož každý z nás využívá svou peněženku k rozličným účelům a preferuje odlišné vlastnosti, máme v nabídce hned několik typů: