Dámské peněženky

Jedinečný doplněk, který dokáže podtrhnout osobitý styl každé ženy. V naší nabídce najdete největší výběr dámských peněženek, které jsou nejen krásné, ale také praktické, a díky použitým materiálům a ověřeným značkám se pyšní dlouhodobou životností. Vyberte si dámskou peněženku z bohaté nabídky různých typů, barev a materiálů. Máme pro vás kožené peněženky, peněženky na zip, značkové i luxusní dámské peněženky.

Značky: 

Vše

Každá žena má jiný styl a své vlastní preference. To si uvědomujeme, proto jsme do našeho sortimentu zařadili různé styly a typy dámských peněženek. Preferujete malé peněženky, které jsou skladné a hodí se na jakoukoliv příležitost? Nebo máte raději dostatek prostoru a všechny doklady, peníze i další doplňky rády nosíte při sobě? Velké i malé peněženky, peněženky na výšku, na šířku, dolarovky nebo peněženky určené na karty. Vyberte si takovou, která vám vyhovuje nejvíce. V nabídce jich máme dostatek.

 

Veškeré peněženky z našeho sortimentu jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, a mají proto dlouhodobou životnost. Nabízíme vám dámské peněženky ověřených značek, které vás překvapí svou praktičností a hodí se pro každou příležitost. Ceny dámských peněženek se liší podle typu materiálu či značky dané peněženky. Na výběr tak máte jak levnější peněženky, tak modely za vyšší cenu. Prohlédněte si náš bohatý sortiment a vyberte si podle vašich představ nebo se inspirujte a pořiďte peněženku jako dárek pro svou drahou polovičku.