Batohy Everki

Sháníte batoh na notebook, do kterého se vám vejde vše potřebné? Batohy Everki nabízí dostatečný prostor pro vaše osobní věci, a díky speciální vypolstrované zadní kapse se můžete spolehnout, že i vaše elektronické zařízení bude neustále v bezpečí. Ergonomická zádová konstrukce propracované vnitřní uspořádání navíc pomůže udržet v obsahu batohu pořádek. Prohlédněte si naši nabídku kvalitních batohů za dostupnou cenu. Multifunkční batohy s ergonomickými zádovými panely oceníte při běžném denním nošení i delším cestování. 

Značky: 

Vše

Různé barevné kombinace minimalistický design. Takové jsou designové batohy americké značky Everki, která se specializuje na výrobu batohů, brašen a dalšího příslušenství té nejvyšší kvality. Odolné batohy jsou ušity z pevné látky, vydrží proto jako nové i několik let. Tyto designové kousky si oblíbíte nejen díky vysoce propracovanému uspořádání, nízké hmotnosti a praktickým tvarům, ale také jejich elegantnímu zpracování. 

 

Výhodou batohů Everki je zejména jejich funkčnost, která vám umožní mít vše potřebné stále při ruce. Batohy disponují perfektně organizovaným vnitřním uspořádáním a nastavitelnou kapsou na notebook, pokud tedy vlastníte elektronická zařízení různých velikostí, nemusíte pokaždé měnit batoh za jiný. Předností je také systém vyztužených hran, který je ideálním řešením pro ochranu vašeho notebooku před případnými nárazy a prudkými otřesy. Vyberte si z naší široké nabídky pánských i dámských batohů Everki ten, který vašim potřebám vyhovuje nejvíce. Prohlédnout si můžete také ostatní produkty této značky, například elegantní pánské tašky.