Peněženky Secrid

Stylové peněženky Secrid následují trendy a moderní inovace v oblasti plateb. Jsou vyrobeny z kvalitní kůže a hliníku a jejich výhodou je především chytré řešení pro snadné použití platebních karet včetně ochrany proti jejich zneužití. Společnost se specializuje na výrobu luxusních pouzder, která vám usnadní manipulaci s vašimi platebními kartami. Elegantní a minimalistický design či praktické řešení s několika vnitřními kapsami jsou další předností peněženek a pouzder této značky. 

Slimwallet

Miniwallet

Twinwallet

Cardslide

Cardprotector

Moneyband

Značky: 

Vše

Holandská značka Secrid nabízí chytré řešení pro ochranu vašich dokladů, zejména platebních karet. Peněženky totiž obsahují ochrannou hliníkovou výztuhu, která zamezí nežádoucí bezdrátové komunikaci a ochrání vaše karty před lámáním či ohýbáním. Patentovaný mechanismus, který umožňuje vysunout karty jediným pohybem, zpříjemní nakupovací proces a sníží pravděpodobnost ztráty důležitých dokladů.

 

V našem sortimentu najdete peněženky v různém barevném provedení, vybrat si však můžete také z několika rozlišných typů. Ať už dáváte přednost klasickým koženým peněženkám nebo jste vyznavači originálního designu, jehož převážnou část tvoří kvalitní hliník, u nás si jistě vyberete. Špičková kvalita všech dámských i pánských peněženek Secrid je zárukou dlouholeté životnosti. Udělejte si pořádek ve svých dokladech a mějte vše důležité vždy při sobě. Secrid peněženky na karty jsou tím ideálním řešením.