Kabinový cestovní kufr D&N 6454-16 petrolejový

Super lehký kabinový cestovní kufr z kvalitního nylonu od německé firmy D&N.

Parametry produktu

Barva: Petrol
Hmotnost v kg: 1,9
Rozměry v cm: 49x37x20
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 32
Typ kufru: Malé cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy
Naše cena:

1 845Kč (s DPH)
1 525Kč (bez DPH)


Objednací číslo:6454-16 Petrol
Dostupnost: ihned k odeslání

Další velice lehký elegantní cestovní kufr petrolejové barvy z nabídky renomované německé značky D&N. I v případě tohoto krasavce oceníte to, že si ho bez problému budete moct vzít s sebou na palubu letadla jako příruční zavazadlo.

Tento typ kufru je vyroben za dvou omyvatelných druhů nylonu.Jedná se o vysoce jakostní 200D/500D Nylon. Kombinace těchto dvou podobných materiálů vypadá velice dobře. Nebojíme se ani označení "rafinované designové provedení"

Kufr má v rozích dvě kolečka z tvrzeného plastu a vpředu dvě opěrné nožičky. Mezi těmito kolečky je plastová ochrana proti prodření. Touto ochranou je kufr vybaven  také v rozích  a na spodní straně proti boční rukojeti.

Z boku a nahoře jsou textilní rukojeti pro přenášení. Na nich jsou úzké elegantní šedé proužky. Tyto drobné proužky zvedají design toho kufru. Kufr je vybaven výsuvným, hliníkovým, polohovacím táhlem. Dvoudílný zip se zapíná z boku do bezpečnostního TSA zámku, který snadno otevřou k tomu oprávněné instituce jako jsou celníci a policie. Tento zámek se v současnosti stává nezbytnou součástí každého zavazadla a je vyžadován většinou leteckých společností.

Uvnitř kufru, v hlavním prostoru, naleznete kompresní popruhy k uchycení vašich věcí. Víko kufru je opatřeno síťovanou kapsou na zip. V této kapse najdete také kompresní popruhy. Z venku tohoto víka jsou jedna vrchní menší a druhá spodní, větší kapsy .Obě jsou s uzavíráním na zip. Můžete je využít na ukládání drobností, aniž by jste kufr otvírali. Na zadní straně kufru je integrovaný adresní štítek.

 

Klíčové vlastnosti:

Velice lehký kufr nepromokavého nylonu
Dvě plastová kolečka
Německá firma D&N.
TSA zámek
Kompresní popruhy uvnitř
Dvě venkovní kapsy se zipem

Objednací číslo: 6454-16 Petrol
Výrobce: D&N
Kategorie: Cestovní kufry
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: Petrol
Hmotnost v kg: 1,9
Rozměry v cm: 49x37x20
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 32
Typ kufru: Malé cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy

Související produkty