Kabelky přes rameno (Crossbody)

Kabelky přes rameno jsou ideální volbou, pokud hledáte kompromis mezi elegantní kabelkou a cestovním batohem. Jsou vkusné, originální a zároveň praktické. Hodí se na běžné denní nošení, do města, ale také jako doplněk pro volnočasové aktivity. Ať už budete kabelku nosit přes rameno nebo ji vezmete do ruky, vypadá stále skvěle. Výhodou je navíc dostatečně velká hlavní kapsa, do které snadno umístíte notebook či dokumenty větších formátů. Crossbody kabelky se proto hodí také do školy, do práce či na pracovní jednání.

Značky: 

Vše

Kabelky přes rameno můžete nosit téměř ke všemu. Jejich univerzální využití oceníte nejen na cestách, ale i při každodenním používání. Prohlédněte si naši širokou nabídku crossbody kabelek různých tvarů, velikostí a barevných kombinací. V sortimentu máme kabelky z pravé kůže i syntetického materiálu, a to jak v černých elegantních barvách, tak pestrých barevných kombinacích. Na kabelky tohoto typu se specializuje zejména značka Greenburry, která nabízí doplňky z pravé kůže v originálním stylu vintage. Vybrat si ale můžete také od jiných výrobců. Prohlédněte si naši nabídku kabelek přes rameno:

-       Kabelky Greenburry
-       Kabelky Socha
-       Kabelky Zwei

 

Crossbody kabelky jsou obvykle doplněny o vnitřní a vnější kapsy, které se hodí pro uložení drobností. Tašky Greenburry navíc obsahují integrované oddíly a speciální polstrované přihrádky pro uložení vašich elektronických zařízení. Součástí je také několik dalších kapes na zip, vhodných zejména pro uložení cenností. Využijte výhody kabelek přes rameno a vyberte si svého společníka na cesty i běžné nošení.