Dokladovky

Dokladovky jsou ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní pouzdro pro své doklady a vše důležité chtějí mít stále při sobě. Vyberte si z naší nabídky elegantních peněženekoriginálním minimalistickém designu. Díky praktickým rozměrům můžete dokladovku nosit po kapsách, vejde se totiž téměř kamkoliv. Pokud tedy nemáte dostatek prostoru pro své doklady v klasické peněžence, pořiďte si tuto malou skladnou dokladovku a udělejte si ve svých kartách a bankovkách pořádek. V našem sortimentu najdete peněženky těchto značek:

-       Dokladovky Greenburry
-       Dokladovky Lagen

Značky: 

Vše

Moderní a praktické pouzdro na doklady ochrání vaše karty i ostatní dokumenty a hodí se nejen pro běžné nošení, ale také jako módní doplněk na speciální příležitost. Veškeré pánské dokladovky jsou vyrobeny z kvalitní pravé kůže, díky které jsou velmi pevné a odolné. I při každodenním nošení stále drží svůj tvar a mají dlouholetou životnost. Tato peněženka jistě potěší každého moderního muže a je skvělou volbou například jako dárek k narozeninám či výročí. 

 

Výhodou dokladovek je zejména jejich skladnost. Jsou velmi lehké, tenké, přesto však pojmou až několik karet a dalších dokladů. Proto jsou skvělým pomocníkem také pro všechny cestovatele, kteří potřebují mít vše důležité stále při sobě. Vyberte si z naší široké nabídky různých tvarů a barev pánských kožených dokladovek nebo si prohlédněte sekci dolarovek či peněženek na karty.