Dolarky

Potřebujete mít vše důležité stále při sobě, ale klasická peněženka se vám do kapsy nevejde? Pak je pro vás dolarka ideálním řešením. Jednoduché pouzdro se sponou ochrání vaše doklady před poničením a zajistí, aby se vám peníze neztratily. Elegantní, přesto účelná peněženka se hodí na běžné nošení i speciální příležitost. Skvěle nahradí klasickou peněženku a své využití najde také v podobě stylového doplňku. Prohlédněte si náš sortiment dolarek a vyberte si barvu a tvar, který vašim potřebám vyhovuje nejvíce. V nabídce najdete dolarky těchto značek:

-       Dolarky Greenburry
-       Dolarky Lagen

Značky: 

Vše

Pánské dolarky se vám budou hodit zejména pokud při sobě nosíte převážně papírové bankovky či menší množství karet. Jejich výhodou je praktický rozměr a ideální tvar, který se vejde i do menších kapes. Dolarovky můžete využít také v případě, že potřebujete zvláštní pouzdro na své kreditní a jiné karty, případně pokud se vám do vaší peněženky obsah nevejde a rádi byste si i přesto ve svých dokladech zachovali pořádek.

 

Kompaktní pánské dolarovky jsou vyrobeny z pravé kvalitní kůže. Precizní provedení každého kusu zajistí jejich dlouholetou životnost a ani při každodenním používání neztratí svůj původní tvar. Víme, že peněženka dnes neslouží pouze jako praktické pouzdro pro uložení dokladů, ale také jako módní doplněk. Při výběru našeho sortimentu proto dbáme jak na kvalitu jednotlivých produktů, tak na jejich originální design. Vyberte si z naší nabídky dolarovku, která se k vašemu stylu hodí nejvíce. Prohlédnout si můžete také naši nabídku dokladovek či peněženek na karty.