Peněženky Brasil

Stylové dámské a pánské peněženky Brasil vyrobené z pravé kvalitní kůže nabízí dostatek prostoru pro vaše bankovky, vizitky i doklady. Kombinace černé a červené barvy působí elegantně, hodí se proto také jako stylový módní doplněk. Vyberte si z našeho sortimentu peněženku podle vašich potřeb a udělejte si ve svých dokladech pořádek. Díky praktickým rozměrům ji můžete mít stále při sobě, snadno se totiž vejde do každé kapsy.

Značky: 

Vše

Kvalitní provedení a precizní zpracování každého kusu jsou zárukou dlouholeté životnosti. Se stylovou peněženkou uděláte skvělý dojem nejen při placení v restauraci. Je ideální volbou také jako dárek, který potěší každého gentlemana či elegantní dámu. Díky pevnému přírodnímu materiálu se nemusíte bát, že si peněženku zničíte, a to ani v případě každodenního používání. Dáváte přednost peněženkám na výšku nebo jste spíše zastáncem širokých typů? Výběr necháme na vás, v nabídce jich pro vás máme dostatek.

 

Výrobky Brasil jsou velmi odolné a dostatečně pevné. Velkou výhodou je také jejich kompaktnost, která však není na úkor prostoru. Do peněženky se vám vejde opravdu vše, co potřebujete, a její funkčnost si brzy zamilujete. Chytře řešené kapsy a pečlivě promyšlené uspořádání vám navíc pomohou udržovat si ve svých dokumentech neustálý přehled. Odlište se originální peněženkou z pravé kvalitní kůže v minimalistických barvách.