Na karty

Stále při sobě potřebujete mít větší množství karet, ale ve své peněžence už nemáte dostatek místa? Vyberte si z naší nabídky peněženek určených speciálně na karty a udělejte si ve svých dokladech pořádek. Peněženka na karty vám poskytne prostor pro uspořádání vašich dokladů, a vy je tak budete moct nosit všechny pohromadě. Praktické rozměry elegantní vzhled dělá z peněženky víc než jen klasické pouzdro. Můžete ji využít jako stylový módní doplněk, vhodná je však i na běžné nošení. V naší nabídce naleznete peněženky na karty ověřených značek:

-       Peněženky Secrid
-       Peněženky Greenburry
-       Peněženky Lagen

Značky: 

Vše

Při výběru našeho sortimentu sledujeme aktuální trendy, proto jsou peněženky na karty v minimalistickém designu diskrétních barvách. Stále si však můžete vybrat z různých stylů, odstínů a tvarů podle vašich preferencí. Černé, hnědé, červené nebo koňakové? Výběr necháme na vás, na kvalitu se můžete spolehnout u každé. Tyto pánské peněženky jsou navíc velmi skladné, můžete je tedy snadno nosit po kapsách či uložit do menší tašky.

 

Veškeré produkty, které na našem e-shopu najdete, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Díky pravé kůži vám peněženka na karty vydrží i několik let a hliníková ochrana navíc zajistí, aby se vám karty neponičily. Můžete se tedy spolehnout na její odolnost i dostatečnou pevnost a nosit ji při sobě klidně každý den. Vybírat můžete také z naší nabídky dokladovek či dolarek.