Kožená taška Greenburry Officebag 1674-25 hnědá

Krásný officebag Greenburry je vyrobený z kvalitní hovězí kůže, která mu propůjčuje originální elegantní vzhled. Je navržen pro pohodlné přenášení notebooku.

Parametry produktu

Barva: Hnědá
Hmotnost v kg: 1,54
Rozměry v cm: 42x28x20
Materiál: Kůže
Určení: Pro pány
Typ pánských tašek: Pánské tašky A4 | Na notebook
Naše cena:

5 699Kč (s DPH)
4 710Kč (bez DPH)


Objednací číslo:1674-25 BROWN
Dostupnost: ihned k odeslání

Potřebujete nejen praktickou, ale také designově velice povedenou tašku pro každodenní kancelářské použití? Tento officebag od známé německé značky Greenburry vaše požadavky naprosto splňuje. A ještě víc! Je vyroben z opravdu kvalitní hovězí kůže, takže oslní i svou odolností. Navíc chytré rozložení kapes a vyšší počet menších přihrádek či kapsiček zajistí, že budete mít o svých věcech naprostý přehled.

Základem jsou dva hlavní oddíly, kam se vám bez problémů vejdou dokumenty rozměrů A4, ale také téměř naprostá většina notebooků, netbooků a tabletů klasických rozměrů. Oba navíc můžete uzavřít na zip a tak mít jistotu, že žádnou z vašich věcí neztratíte. Další dvě kapsy naleznete na přední straně, jednu pak na zadní. I tyto jsou uzavíratelné na zip. Navíc svým rozložením ještě vylepšují design tašky.

Pro pohodlný přenos můžete využít buďto 2 kožených držadel, nebo nastavitelného odepínatelného popruhu o délce až 150 cm.

Klíčové vlastnosti:

  • Velice prostorná taška, kde má vše své místo
  • Kvalitní hovězí kůže
  • Přizpůsobena pro nošení většiny notebooků
Objednací číslo: 1674-25 BROWN
Výrobce: Greenburry
Kategorie: Pánské tašky
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: Hnědá
Hmotnost v kg: 1,54
Rozměry v cm: 42x28x20
Materiál: Kůže
Určení: Pro pány
Typ pánských tašek: Pánské tašky A4 | Na notebook