Kabelky Suri Frey

Netradiční design, který vás jednoduše nadchne. Výrobky německé značky Suri Frey pozvednou vaši individualitu a z klasické kabelky vytvoří nezaměnitelný kousek vašeho šatníku. Kabelky jsou vyrobeny z kvalitního syntetického materiálu, který je vysoce odolný a vypadá proto stále jako nový. Jeho vlastnosti umožňují pohodlné nošení a snadnou údržbu. Značka Suri Frey čerpá inspiraci z celého světa a svými výrobky si získala přízeň mnoha spokojených žen. Staňte se jednou z nich a vyberte si kabelku podle svých představ.

Značky: 

Vše

V navrhování kreativních a nekomplikovaných doplňků je Suri Frey jedničkou na trhu. Svým zákazníkům nabízí kabelky různých velikostí, barev a materiálů. Klade důraz nejen na praktické a funkční uspořádání, ale i neotřelý design. Jednotlivé modely jsou označeny vkusným logem, vnitřní či vnější kapsou na zip a nastavitelným popruhem. Vybrat si můžete z nabídky velkých, středních menších modelů, které jsou vhodné na nošení do města, pracovní schůzky či společenské události

 

Kabelky Suri Frey jsou typické svým precizním zpracováním a kvalitním materiálem. Veškeré módní doplňky této značky odráží nejnovější trendy a vystihují originalitu každého kusu. Jsou zpracovány s ohledem na detail tak, aby podtrhly váš jedinečný styl. Prohlédněte si naši nabídku kabelek značky Suri Frey a obohaťte svou sbírku o nový luxusní kousek.