Kabelky S.Fiorentino

Toužíte po neotřelém módním doplňku, který podtrhne vaši osobnost? Francouzská značka S. Fiorentino nabízí svým zákazníkům originální kabelky, které jsou typické nejen svým stylovým provedením, ale také prvotřídní kvalitou. Hodí se na běžné denní nošení, kratší cesty, ale i jako doplněk na společenskou událost. Kabelky jsou na přední straně označeny logem, a v závislosti na konkrétním modelu zpestřeny jednoduchými detaily, které zvýrazní jejich unikátní styl.   

Značka svým zákazníkům aktuálně nabízí kolekce Black, Noir, Vogue a Noble, které odráží současné módní trendy, zároveň však dbají na precizní a funkční zpracování. V sortimentu značky najdete klasické velké kabelky, kabelky přes rameno či menší kabelky do ruky. Součástí nabídky jsou kabelky v různých barevných kombinacích, vzorech a velikostech. Kabelky větších rozměrů nabízí dostatek prostoru pro uložení dokumentů, menšího notebooku a dalších nezbytností. Vyberte si svou novou kabelku do práce, na cesty nebo pracovní schůzky.

 

Elegantní kabelky S. Fiorentino si díky svému originálnímu zpracování oblíbily ženy po celém světě. Moderní design a nadčasovost jsou hlavní charakteristikou výrobků této značky. Soustředí se především na zachycení detailů, které kabelku nenápadně a vkusně oživí. Pořiďte si do svého šatníku krásnou kabelku ve francouzském stylu a oživte svůj outfit luxusním doplňkem, který zvýrazní vaši jedinečnost.