Číšnické kasírky

Správná kasírka je nezbytným doplňkem každého číšníka či servírky. Vyberte si z naší nabídky peněženek určených speciálně pro číšníky tu, která nejvíce vyhovuje právě vám. Podle svých preferencí si můžete zvolit konkrétní velikost a tvar dané peněženky. Nabízíme klasické rozměrné peněženky pro číšníky, ale i kapsy na kasírku, které snadno připnete ke svému číšnickému opasku. Ať už sháníte peněženku na výšku či na šířku, z naší nabídky si jistě vyberete. V sortimentu najdete kožené kasírky prověřených značek:

-       Kasírky Greenburry
-       Kasírky Lagen

Značky: 

Vše

Číšnické kasírky dokáží vaši práci výrazně usnadnit, jejich speciální rozvržení totiž nabízí několik vnitřních přihrádek, které vám umožní uspořádat si bankovky a objednací lístky tak, abyste v nich měli systém. Elegantní a praktické kasírky oceníte nejen v restauracích, barech a jiných restauračních zařízeních, ale také na stáncích či trzích. Pořiďte si číšnickou peněženku a zaujměte originálním a stylovým designem.

 

Každodenní používání vyžaduje vysokou odolnost, proto dbáme na kvalitu a pečlivé zpracování každého kusu. Veškeré číšnické peněženky z našeho sortimentu jsou dostatečně pevné a bezpečné, vaše investice se tedy opravdu vyplatí. Díky kvalitnímu zpracování vám kasírka vydrží dlouhé roky. Tyto peněženky jsou ideální do každého podniku a i drobný detail, jako je moderní a stylový vzhled číšnické kasírky může na vaše zákazníky udělat příjemný dojem.