Cestovní kufry CarryOn

Sháníte elegantní cestovní kufr, který se hodí nejen na vaši dovolenou, ale také služební cestu? Cestovní zavazadla CarryOn jsou typická svým originálním designem vysokou odolností. Pokud potřebujete zavazadlo, ve kterém budou vaše věci v bezpečí, je tato značka ideální volbou. Varianty na 4 kolečkách navíc zajišťují snadnou manipulaci, kterou jistě oceníte například při pohybu na přeplněné letištní hale. Výrobce nabízí kufry jak v dámském, tak v pánském provedení. Vyberte si z několika barev, velikostí a typů cestovních kufrů CarryOn.

Značky: 

Vše

Kufry obsahují polohovací madlo a jsou vyrobeny z kvalitního ABS materiálu. Jejich povrch je tedy snadno omyvatelný a váš kufr bude vypadat jako nový i za několik let. Výhodou těchto kufrů je také jejich vysoká odolnost. Pro služební cesty jsou vhodné kabinové kufry CarryOn, pokud se chystáte na delší dovolenou, doporučujeme střední či velké varianty těchto zavazadel. Ať už si vyberete jakýkoliv typ, uvnitř kufru vždy najdete dostatek prostoru k uložení vašich věcí. Samozřejmostí je kvalitní bezpečnostní zámek pevné klapy, které zaručí spolehlivou ochranu. Interiér kufrů obsahuje expandér, vnitřní kapsy pro uložení drobností, případně oddělovače pro přehlednější orientaci v obsahu vašeho zavazadla.

 

Produkty této značky jsou oblíbené zejména díky svému originálnímu designu, kvalitě spolehlivosti. Pokud jsou pro vás tyto vlastnosti prioritou a zároveň hledáte kufr, který vám poskytne dostatek prostoru i pohodlnou manipulaci, CarryOn je ideální volbou. Vyberte si z naší široké nabídky typ, který se vám hodí nejvíce.