Velký cestovní kufr D&N 6474-12 bordový

Super lehký velký cestovní kufr z kvalitního nylonu od německé firmy D&N.

Parametry produktu

Barva: Bordo
Hmotnost v kg: 3,5
Rozměry v cm: 78x48x31
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 100
Typ kufru: Velké cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy
Naše cena:

2 445Kč (s DPH)
2 021Kč (bez DPH)


Objednací číslo:6474-12 Bordo
Dostupnost: ihned k odeslání

Větší bratr kufru 6464-12. Velký bordový cestovní kufr, vážící neuvěřitelných 3,5 kg. Všechny vaše náročné cesty budete lépe zvládat s tímto ultra lehkým stolitrovým pomocníkem.

Tento typ kufru je vyroben za dvou omyvatelných druhů nylonu. Jedná se o vysoce jakostní 200D/500D Nylon. Kombinace těchto dvou podobných materiálů vypadá velice dobře. Nebojíme se ani označení "rafinované designové provedení"

Kufr je vybaven velice tichým a odolným pojízdným systémem a to čtyřmi o 360° otočnými kolečky z tvrzeného plastu. Mezi těmito kolečky je plastová ochrana proti prodření. Touto ochranou je kufr vybaven také v rozích a na spodní straně proti boční rukojeti.

Z boku a nahoře jsou textilní rukojeti pro přenášení. Na nich jsou úzké elegantní šedé proužky.

Tyto drobné proužky zvedají design toho kufru. Kufr je vybaven výsuvným, hliníkovým, polohovacím táhlem. Dvoudílný zip se zapíná z boku do bezpečnostního TSA zámku, který snadno otevřou k tomu oprávněné instituce jako jsou celníci a policie. Tento zámek se v současnosti stává nezbytnou součástí každého zavazadla a je vyžadován většinou leteckých společností.

Uvnitř kufru, v hlavním prostoru, naleznete kompresní popruhy k uchycení vašich věcí. Víko kufru je opatřeno síťovanou kapsou na zip. V této kapse najdete také kompresní popruhy. Z venku tohoto víka jsou jedna vrchní menší a druhá spodní, větší kapsy .Obě jsou s uzavíráním na zip. Můžete je využít na ukládání drobností, aniž by jste kufr otvírali. Na zadní straně kufru je integrovaný adresní štítek.

Rozepnutím zipu po obvodu zvýšíte kapacitu kufru přibližně o 10-15%. Prostě kufr plníte, najednou zjistíte, že tam toho máte tolik, že ho nemůžete zapnout, tak jednoduše zip povolíte a je to.

 

Klíčové vlastnosti:

Velice lehký kufr nepromokavého nylonu
Čtyřkolečkový pojízdný systém 
Německá firma D&N.
TSA zámek
Kompresní popruhy uvnitř
Dvě venkovní kapsy se zipem

Objednací číslo: 6474-12 Bordo
Výrobce: D&N
Kategorie: Cestovní kufry
Dostupnost: ihned k odeslání
Barva: Bordo
Hmotnost v kg: 3,5
Rozměry v cm: 78x48x31
Materiál: Nylon
Objem v litrech: 100
Typ kufru: Velké cestovní | 4 Kolečka
Určení: Pro pány | Pro dámy

Související produkty