Batohy Zwei

Elegantní batohy Zwei jsou ideální volbou zejména pro každodenní nošení do města či na pracovní pochůzky. Jejich designové zpracování je typické svými neotřelými tvary a zajímavými barevnými kombinacemi. Značka nabízí především dámské kabelky, batůžky tašky přes rameno. Při výrobě doplňků dbá na precizní zpracování každého kusu, batohy proto vydrží jako nové i několik let. 

Pohodlné a komfortní nošení batohů zajišťují nastavitelné ramenní popruhy, které umožňují přizpůsobit jejich délku vlastním potřebám, a zamezí tak bolesti zad či jiným nepříjemnostem. Vzhledem k použitému materiálu jsou navíc batohy velmi lehké, hodí se tedy na běžné denní nošení do práce i do školy. V závislosti na konkrétním modelu obsahují vnitřní či vnější kapsy, které slouží pro uložení drobností a cenných věcí, vše potřebné tak můžete mít stále po ruce. Zapínání batohu je obvykle řešeno zipem či magnetickou klapkou pro snadný přístup.

 

Německá firma Zwei působí na trhu již od roku 2008, zpočátku se však zabývala zejména prodejem cyklistického vybavení. Úspěchem bylo představení kolekce kabelek Mademoiselle, která výrobce inspirovala zaměřit se na výrobu módních doplňků. Dnes se značka soustředí na prodej praktických dámských kabelek a batohů, které jsou oblíbené svou kvalitou, unikátním zpracováním a originálním designem. Prohlédněte si naši nabídku batohů Zwei a vyberte si podle svých preferencí ten váš. V nabídce máme také ostatní produkty této značky, například originální dámské kabelky.