Batohy Bagmaster

Spolehněte se na tradiční českou výrobu. Široká nabídka školních batohů pro holky i kluky. Firma Bagmaster působí na trhu od roku 2002 a její výrobky jsou svou kvalitou a dostupností velmi oblíbené. Značka se soustředí na ergonomické provedení batohů, které neničí záda a napomáhá jejich správnému držení. Na výrobu batohů je použit vysoce odolný materiál zaručující stoprocentní kvalitu dlouholetou životnost. Prohlédněte si naši nabídku aktovek a školních batohů značky Bagmaster – na výběr máme různé velikosti, tvary, i barevné kombinace.

Patentovaný zádový systém batohů Bagmaster kopíruje dětskou páteř, a zvyšuje tak celkový komfort po celou dobu nošení. Výhodou jsou také fixační prvky, jako je bederní či hrudní pás. Ty zajišťují rovnoměrné rozložení váhy a zamezují samovolnému pohybu. Díky anatomicky tvarovaným a polstrovaným ramenním popruhům je nošení batohů velmi pohodlné, a vaše děti tak jejich váhu téměř neucítí. Záda jsou vyrobena z prodyšného materiálu, který tento prostor pomáhá odvětrávat, a nošení je díky tomu ještě komfortnější.

 

Aktovky Bagmaster nabízí praktické vnitřní uspořádání dostatek prostoru pro veškeré školní pomůcky. Některé batohy obsahují také kapsu na notebook, která zajišťuje ochranu elektronického zařízení před případnými nárazy či prudkými otřesy. Součástí jsou i organizéry, boční kapsy na láhev, či další doplňky, jako jsou reflexní prvky, kovové přezky nebo plastové nožičky.